Hledáme provozovatele kavárny ☕ v parku Střed v Mostě

Součástí obnoveného parku Střed je moderně vybavená kavárna, která by měla nabídnout návštěvníkům posezení u kvalitní kávy a občerstvení, nebo třeba kávu s sebou, kterou si budou moct lidé vypít na pobytové louce nebo na lavičce u vodotrysku.

Hledáme provozovatele, který by si vzal kavárnu pod svá křídla, a nabídl nejen dobré jídlo a pití, ale také pomohl roztlouct srdce nového parku, kterým by kavárna měla být. Chcete spolu s námi pomoct vdechnout parku Střed nový život a oživit ho kávou a pohostinností? Podívejte se na podmínky nájmu kavárny: ZDE

Nabídky je možné podat do 28. 1. 2024 dle podmínek zveřejněných na úřední desce statutárního města Mostu. Hlavním kritériem výběru budoucího provozovatele bude záměr poskytovaných služeb a rozsah nabízeného sortimentu a dále využití a provoz kavárny, které budou popsány v doloženém podnikatelském záměru.

S případnými dotazy se mohou zájemci obracet na Janu Kesslerovou, tel.: +420 476 448 387, mobil: 605 253 129, email: jana.kesslerova@mesto-most.cz, Magistrát města Mostu, odbor městského majetku, oddělení dispozic s objekty, 2. patro, kancelář č. 204. Je zde také k nahlédnutí vizualizace objektu.

🌟 Splňte si svůj podnikatelský sen a pojďte společně s námi vdechnout nový život parku Střed a vytvořit místo plné radosti, chutí a přátelské atmosféry! ☕🍃

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *